Srdečně Vás zveme dne 10. června 2017 v 18:00 hodin do Českého centra – Českého domu Moskva na promítání filmu „Anděl Páně 2“. Po skončení projekce filmu jsou pro děti i dospělé připraveny soutěžní kvízy s odměnami.

Anděl Páně 2 je volným pokračováním úspěšné vánoční pohádky tvůrčí dvojice Marek Epstein – Jiří Strach s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích.

Znovu se setkáváme s dvojicí postav, představujících symbolické protipóly dobra a zla – andělem Petronelem a čertem Uriášem, kteří se tentokrát vydávají na lidský svět, aby našli ztracené jablko stromu poznání. Protože, pokud by jej někdo ochutnal, věděl by to, co ví jen Bůh a to by bylo opravdu malér! Co malér? To by byl konec světa!

V den svátku svatého Mikuláše se Petronel s Uriášem na Zemi seznamují s chudou holčičkou Lindou a její maminkou, utkávají se s bandou nepoctivých koledníků i hamižným majitelem krejčovské dílny. Jsou vystaveni řadě lidských i „božských“ zkoušek, aby nakonec zjistili, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.