STORNO PODMÍNKY: Zákazník je oprávněn zrušit pobyt kdykoliv před nástupem na rezervovaný pobyt. Zrušení pobytu je bezplatné, lze jej provést písemnou formu na adresu recepce@czech.cz nebo prostřednictvím tel: +420 234 668 111 na recepci ČC-ČDM. Budeme potěšeni, jestliže nás včas budete informovat o případném zrušení rezervace.

Check – in od 15:00 hodin.

Check – out do 13:00 hodin.

RECEPCE 24h provoz.

WIFI FREE ve veškerých prostorách.

Varná konvice, čaj a káva k dispozici zdarma na každém pokoji.

Fitness centrum a sauna k dispozici zdarma, tělocvična a solárium za poplatek.

Platba je umožněna hotově v EUR, platebními kartami VISA, VISA el., Master Card, Master Card el., Maestro, JCB.

Pokud nemáte možnost s ohledem na časný ranní odjezd čerpat snídani, je možné si do 20:00 hodin objednat na recepci snídaňový balíček.

K ceně za ubytování je účtován administrativní poplatek ve výši 1,- EUR/1osoba/pobyt za registraci u orgánů Migrační služby RF.

Ubytování je poskytováno pouze pro držitele cestovního pasu ČR a SR. Ostatní se mohou ubytovat na základě zaslané žádosti (žádost zasíláme na vyžádání). Zároveň si Vás dovolujeme  informovat, že bude při příjezdu do ČC-ČDM pořízena kopie Vašeho cestovního pasu pro účely zajištění registrace Vašeho pobytu u místních orgánů dle zákona Ruské federace No:109 – F3 z r. 2006 v platném znění. Pokud cestujete dále po Ruské federaci, kontaktujte pracovnice recepce ČC-ČDM, které Vám sdělí doplňující informace. Veškeré nakládání s osobními údaji hostů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Veškeré osobní údaje jsou považovány za diskrétní, jsou přísně zabezpečeny a chráněny proti zneužití. Jejich využití je pouze pro vnitřní potřebu zařízení ČC-ČDM pro uskutečnění Vámi objednaných služeb. Osobní údaje nebudou využity jinak, ani předány třetí straně podle výše uvedeného zákona, vyjma údajů nutných k provedení Vaší registrace pobytu v Ruské federaci. Předmětné údaje budou v ČC-ČDM archivovány po dobu 1 roku.