Storno podmínky:

Zákazník je oprávněn zrušit pobyt kdykoliv před nástupem na rezervovaný pobyt.

Zrušení pobytu je bezplatné, lze jej provést písemnou formu na adresu recepce@czech.cz nebo prostřednictvím tel: +420 234 668 111 na recepci ČC-ČDM.

Budeme potěšeni, jestliže nás včas budete informovat o případném zrušení rezervace.

Příjezd/odjezd:

Check – in: od 15:00

Check – out: do 13:00 

Přijímáme platby: 

    • v hotovosti v EUR
    • platební karty VISA, VISA el., Master Card, Master Card el., Maestro, JCB

Ubytování je včetně snídaně.

K ceně za ubytování je účtován administrativní poplatek ve výši 1,- EUR/1osoba/pobyt za registraci u orgánů Migrační služby RF.

Ubytování je poskytováno pouze pro držitele cestovního pasu ČR a SR.

Ostatní se mohou ubytovat na základě zaslané žádosti (žádost zasíláme na vyžádání). Zároveň si Vás dovolujeme  informovat, že bude při příjezdu do ČC-ČDM pořízena kopie Vašeho cestovního pasu pro účely zajištění registrace Vašeho pobytu u místních orgánů dle zákona Ruské federace No:109 – F3 z r. 2006 v platném znění. Pokud cestujete dále po Ruské federaci, kontaktujte pracovníky recepce ČC-ČDM, které Vám sdělí doplňující informace. Veškeré nakládání s osobními údaji hostů se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Veškeré osobní údaje jsou považovány za diskrétní, jsou přísně zabezpečeny a chráněny proti zneužití. Jejich využití je pouze pro vnitřní potřebu zařízení ČC-ČDM pro uskutečnění Vámi objednaných služeb. Osobní údaje nebudou využity jinak, ani předány třetí straně podle výše uvedeného zákona, vyjma údajů nutných k provedení Vaší registrace pobytu v Ruské federaci. Předmětné údaje budou v ČC-ČDM archivovány po dobu 1 roku.