14. 9. 2017: Mimořádná příležitost shlédnout unikátní vizuální show VIVALDIANNO MĚSTO ZRCADEL dne 28. září 2017 v Moskvě, Crocus City Hall.

VIVALDIANNO MĚSTO ZRCADEL

VIVALDIANNO Město zrcadel je unikátní 3D koncertní show postavená na barokní hudbě se soudobým zvukem a novou energií, to vše ve službách trochu mrazivého příběhu o nadějích a ztrátách barokního génia Antonia Vivaldiho.

Autorem libreta je český hudebník, scenárista a dramaturg Tomáš Belko. Pod obrazové ztvárnění celého koncertu se podepsal uznávaný japonský výtvarník, režisér a animátor Kosuke Sugimoto, momentálně působící ve studiu Eallin animation.

Velký orchestr klasického i art-rockového obsazení je umístěn na pódiu mezi velkoformátové přední a zadní projekce, které společně s propracovaným light designem a nejmodernešjími technologiemi umocňují tento trojrozměrný ojedinělý hudební zážitek.

Projekt svádí na jedno podium mezinárodní tým umělců jako jsou v Michal Dvořák, Jaroslav Svěcený, Tina Guo (USA), Julie Svěcená, Anna Mlinariková, Roman Patočka, Martina Bačová, Terezie Kovalová, Carlos Zegarra (PER), Vlado Urlich (ESP), Jiří Janouch, Michal Pelant a Heroldovo kvarteto.

V červnu 2015 VIVALDIANNO absolvovalo koncertní halové turné po ČR a Slovensku. V Praze se projekt poprvé představil před vyprodanou O2 Arenou, v dalších městech se přidávala odpolední vystoupení. Na základě tohoto nebývalého úspěchu navázal management Vivaldianna spolupráci s největší vídeňskou koncertní agenturou GLP a připravil světové turné se zastávkou v Moskvě.

Vstupenky zakoupíte zde: vivaldianno.moscow

www.vivaldianno.cz